Spegel med konsolbord 1800-tal

201714

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, intarsia, spegelns mått 226x133, bordets mått höjd 81, 131x39 cm

Dekordelar saknas, fanérskador, fanérbortfall, mindre glasskador

Möbler, Speglar

Rum 10

Budhistorik (5 bud)
901661
6 000
901660
5 400
901467
5 200
889684
4 200
888738

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.