Oidentifierad konstnär 1800-tal

201709

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Vid isen, otydligt signerad CRF?, olja på duk, 57x87 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (2 bud)

889014
886009

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.