Karmstol 1800-tal

201706

KARMSTOL, 1800-tal, mahogny

Skador slitage

Rum 12

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

901999
600
901886
550
893734
500
893734

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.