Bibliografisk referenslitteratur

201704

BIBLIOGRAFI om INKUNABLER - 1500-TALSTRYCK. (23). BIBLIOGRAPHY. Referenslitteratur, mest 4:o-format och 1900-tal, bl.a. Bibliographia Euclideana, 1981. Olika bindningar.
Ur Richard Du Rietz referensbibliotek.

Skador

Ändringar/tillägg
Säljs som ett parti utan returrätt

Böcker/Kartor

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
904650
500
904261
450
903918
904260
903918

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.