Gueridon 1800-talets andra hälft

201703

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, höjd 163 cm

Del saknas, smärre ytskador

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
898981
950
901854
900
898981
850
899796
898981
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.