Ezelino Briante olja

201699

BRIANTE, Ezelino (Italien, 1901-1971): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, 69x99 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ezelino Briante olja

Budhistorik (11 bud)
887249
5 200
888472
5 000
887249
4 800
888470
4 600
887249
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.