Sideboard Mogensen

201698

SKRIVSKÅP/SIDEBOARD, Børge Mogensen, 2-delat, fanérat i teak, höjd ca 125, 145x46 cm, nycklar finns

Fläckar, repor, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Sideboard Mogensen

Budhistorik (8 bud)
900715
1 800
900020
1 700
900598
1 600
900020
899779
900

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.