Ulla Skogh Glössner Co Sthlm

201685

GLASSKIVA, signerad och daterad Ulla Skogh -50 Glössner Co Sthlm, blästrad dekor av figurscen, 115x152 cm

Glas, Konstglas

Rum 1

Ulla Skogh Glössner Co Sthlm

Budhistorik (16 bud)
897427
5 800
897421
5 600
897420
5 400
897407
5 200
897412
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.