Byrå med stenskiva gustaviansk

201682

BYRÅ med stenskiva, omkring 1800, gustaviansk, fanérad med mahogny, dekor i intarsia, höjd 86, 103x50 cm, nyckel finns

Senare skiva, fanerskador

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
897818
6 000
890438
5 000
888526
4 200
886820
886643

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.