Bord med pietra duraskiva

201676

BORD, 18/1900-tal, rund skiva i pietra dura, på pelarfot, diameter 107,5, höjd 79 cm

Smärre skador på underrede

Rum 2

Bord med pietra duraskiva

Budhistorik (7 bud)
900511
20 000
900276
12 000
900275
10 000
900272
8 000
899887

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.