Fällbord 1800-talets andra hälft

201672

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, på pelarfot, fanérat i mahogny, delvis genombruten dekor, höjd 75, 127x100 cm

Bordsskiva med repor, sprickor, fanérskador, lösa delar medföljer

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

900937
900934
900
900114
899857

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.