Väggspegel

201667

SPEGEL, rokoko, skuren och förgylld, höjd 106x71 cm

Senare glas, skador och lagningar

Speglar

Rum 9

Väggspegel

Budhistorik (5 bud)
897659
3 400
896846
3 200
896384
894707
893721

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.