Sideboard 1800-talets andra hälft

201662

SIDEBOARD, 1800-talets andra hälft, benställning fanérad i mahogny, marmorerad skiva, höjd 94, 172x72 cm

Senare skiva, smärre fanérskador

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

900267
892323
500
892321
892318

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.