Textil 1800-talets andra hälft

201652

TEXTIL, 1800-talets andra hälft, broderad, blommönstrad, 179x120 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier

Rum 10

Budhistorik (22 bud)
899124
1 700
898581
1 600
898531
898580
898531
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.