Lampbord 1900-talets första hälft

201648

LAMPBORD, 1900-talets första hälft, skuren och bronserade dekor, upphöjd sarg, total höjd 188, diameter 58 cm

Skadad armatur, bruksslitage

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
899981
900
899966
850
899980
850
899966
899979
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.