Hermès, Paris, handväska "Kelly 32 ", svart

201637

HERMÈS, Paris, handväska "Kelly 32", svart, hårt kalvskinn "Veau Box", rundade sömmar utåt "retourné", spänne och lås i blank gulmetall, nyckelhållare med nycklar, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS, artisanstämplad 7, 23 x 32 x 18 cm

Slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Hermès, Paris, handväska

Budhistorik (46 bud)
921161
9 800
921175
9 600
921161
9 400
921165
9 200
921161
9 000

Slutpris SEK:
9 800
935 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.