Spelbord

201630

SPELBORD, 1800-talets slut, mahognyfanér med intarsia, höjd 73, 90x90 cm

Fanérskador

Rum 2

Spelbord

Budhistorik (7 bud)
901164
600
901163
550
901158
500
901156
450
901155

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.