Skrivbord 1900-tal

201620

SKRIVBORD, 1900-tal, fanérat i mahogny, med avlastningshyllor, låda i sargen, höjd 80, 115x59 cm

Fanérbortfall, fanérskador, sprickor

Rum 1

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
900442
3 800
900434
3 600
900420
3 400
900400
3 200
900416
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.