Taburett Karl Johan

201601

TABURETT, Karl Johan, fanérad i mahogny, broderad sits av blommor

Lagningar, fanérskador

Rum 15

Taburett Karl Johan

Budhistorik (3 bud)

901023
900894
900776

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.