Bord

201596

BORD, 1900-talets början, valnötsfanér, skuren dekor, höjd 74, 118x71 cm

PROVENIENS. Inventariemärkt Gustav VI Adolf Ulriksdals Slott (U.49), samt GAL (Kronprins Gustav Adolf och Kronprinsessan Louise)

Smärre skador

Rum 9

Bord

Budhistorik (2 bud)

900013
889813
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.