Maria Tolstoy Sinclair akryl

201585

TOLSTOY SINCLAIR, Maria (född 1960): Komposition, signerad och daterad Maria Tolstoy Sinclair -06, akryl på duk, 105x90 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Maria Tolstoy Sinclair akryl

Budhistorik (10 bud)
904442
903664
903661
1 400
903660
1 300
902660

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.