Byrå 1800-talets första hälft

201584

BYRÅ, troligen Danmark, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, intarsia, höjd 82, 71x45 cm

Nyckel saknas, fanérskador, fanérlagningar

Rum 15

Byrå 1800-talets första hälft

Budhistorik (12 bud)
900200
3 200
899967
900198
2 800
899967
2 600
900196
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.