Lennart Jirlow färglitografi

201581

JIRLOW, Lennart (född 1936): Frukost i det gröna, signerad L Jirlow, 239/300, färglitografi, 40x54,5 cm, Mourlot

Fack 12

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (16 bud)
904968
2 800
904474
2 600
904018
2 400
904472
2 400
904018

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.