Bord rokokostil

201579

BORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérat i olika träslag, bordsskiva i rutmönster, upphöjd sarg, höjd 70, 74x44 cm

Smärre ytskador

Rum 1

Bord rokokostil

Budhistorik (3 bud)

895531
450
900544
895531

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.