Lennart Jirlow färglitografi

201572

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Vinkällaren III", signerad L. Jirlow, 1990, numrerad 69/280, 40x51cm, blindstämpel Mourlot

Rum 2

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (11 bud)
904921
3 800
904926
3 600
904921
3 400
896728
3 200
896723

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.