Konsolbord 1800-talets andra hälft

201571

KONSOLBORD, för hörn, 1 par, 1800-talets andra hälft, fanérade i mahogny, vardera med låda i sargen, höjd 84, 76x52 cm

Lagade skivor, smärre ytskador

Rum 15

Budhistorik (5 bud)
899884
3 800
898800
3 600
889922
3 400
888139
2 600
887448

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.