Lennart Jirlow färglitografi

201570

JIRLOW, Lennart (född 1936): Kock med fasaner, signerad L Jirlow, 105/285, färglitografi, 39x27 cm, Mourlot

Fack 16

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (8 bud)
904877
3 800
902378
3 600
897194
3 400
896726
3 200
896351

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.