Salongsbord Karl Johan

201568

SALONGSBORD, med klaffar, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag i mässing, höjd 75, 78x77 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

Rum 1

Salongsbord Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
901055
3 400
901052
3 200
901045
901039
2 600
901035

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.