Taburett Karl Johan

201567

TABURETT, Karl Johan, fanérad i mahogny

Lagningar, fanérskador

Rum 9

Taburett Karl Johan

Budhistorik (9 bud)
900229
850
900055
900228
900055
600
900227
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.