Bricka Japan

201563

BRICKA, skuret och lackat trä, Japan, 1900-tal, dekor av blommor, 34x60 cm

Nagg

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 11

Bricka Japan

Budhistorik (2 bud)

897715
891612

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.