Snedklaffsekretär Louis XVI-stil

201562

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, märkt möbelsnickare Frid Stockholm, Louis XVI-stil, fanérat mahogny, intarsia, beslag i mässing, höjd 116, 80x46 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
899985
1 900
899965
1 800
899984
1 800
899965
1 700
899978
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.