Miniatyrer 1800-talets mitt

201558

MINIATYRER, 6 st., 1800-talets mitt, delvis signerade och förgyllda ramar med rosetter, varav en i Gaisborough art, en troligen föreställande Madame Recaimer resp Anne Boleyn

Diverse, Konst, Måleri

Monter 14

Miniatyrer 1800-talets mitt

Budhistorik (16 bud)
899075
898949
2 800
899049
2 800
898949
2 600
899048
2 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.