Skålar

201553

SKÅLAR med lock, 10 st., BEHÅLLARE, lackarbete, Japan, dekor av kvistar mot grön respektive brun botten, höjd 8,5-12 cm

Nagg, behållare med skador/lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 12

Skålar

Budhistorik (7 bud)
898003
550
897595
500
898001
500
897595
450
897590

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.