Svanstol

201551

SVANSTOL, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing

Smärre ytskador

Rum 14

Svanstol

Budhistorik (14 bud)
898068
898401
898068
850
898400
898068
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.