Skrivbordsstol i björk

201527

SKRIVBORDSSTOL, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, betsad

Skador, lagningar

Rum 1

Skrivbordsstol i björk

Budhistorik (2 bud)

899052
898954

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.