Stolar 1800-tal

201526

STOLAR, 4 st, 1800-talet, betsat trä, stoppad sits samt ryggbricka, svarvade framben

Slitage, sprickor

Rum 15

Stolar 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

898625
2013-09-06 11:13:02

2013-09-06 kl 17:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.