Bord 1800-tal

201525

BORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, med klaffar, lådor i sargen, hjultrissor, höjd 73, 99x58 xm

Fläckar, fanérskador

Rum 2

Bord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
899043
898588
1 400
898094
897704
897013
600

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.