Stolar sengustaviansk stil

201519

STOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, fanérade i mahogny, delvis bronserade, beslag i förgylld mässing

Beslag saknas, ytskador

Rum 5

Stolar sengustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
891982
1 900
896695
1 800
891982
888041
886581

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.