Taburetter i empirestil

201517

TABURETTER, 1 par, omkring 1900, empirestil, betsade

Skador och lagningar

Rum 1

Taburetter i empirestil

Budhistorik (13 bud)
899193
900
899198
850
899193
899197
750
899193
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.