Stolar 1800-tal

201516

STOLAR, 4 st, 1800-tal, bemålade, delvis bronserade, rygg med dekor av solfjäder

Skador, färgbortfall, dekorbitar saknas, sliten klädsel, kantband saknas

Rum 3

Stolar 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

886003
2013-08-30 07:32:06

2013-09-06 kl 18:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.