Taburetter i rokokostil

201515

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, mahognyfanér, förgylld dekor

Rum 13

Taburetter i rokokostil

Budhistorik (9 bud)
892447
891927
892445
891927
950
892443
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.