Anders Zorn etsning

201513

ZORN, Anders (1860-1920): "Grunt", signerad Zorn i plåten, utförd 1913, etsning, ca 29x19 cm
LITTERATUR: H&H

Kraftigt gulnat blad, fläckar, vågigt papper

Rum 2

Anders Zorn etsning

Budhistorik (14 bud)
898138
891751
894997
891751
950
894996
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.