Oidentifierad konstnär 1800-tal

201505

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, motiv av gentleman, akvarell, 27x18 cm

Gulnat papper, fläckar

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
896635
895874
950
895501
900
895873
900
895501
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.