Axel Herman Hägg (Haig) blyerts

201502

HÄGG (Haig), Herman Axel (1835-1921): "Porträtt av Agda Sjöbohm Visby 1851", blyerts, signerad och daterad atergo Axel Herman Hägg, 21x18 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (1 bud)

885251
2013-08-29 17:24:34

2013-09-05 kl 21:12
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.