Stig Claesson pastell

201501

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Landskap, signerad och daterad S Claesson 79, pastell, 42x52 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Stig Claesson pastell

Budhistorik (4 bud)

897225
892343
888960
888952

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.