Orientmatta

201490

ORIENTMATTA, semiantik/antik, möjligen kaukas, daterad, ca 263x133 cm

Delvis korroderad, ställvis hårdare slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 15

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
898242
3 200
896649
896649
888350
888350

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.