Kolonnskåp 1800-tal

201479

KOLONNSKÅP, 2-delat, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar i form av blomsterslingor, höjd 146, 68x52 cm

Lagningar, fanérbortfall, fanérskador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Kolonnskåp 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
898014
8 000
898297
7 800
898014
7 600
898296
7 400
898014
5 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.