Stolar 1800-talets andra hälft

201477

STOLAR, 6 st, 1800-talets andra hälft, fanérade i björk, svärtade detaljer

Slitage

Rum 2

Budhistorik (7 bud)
898486
1 400
897863
1 300
897714
897862
897714

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.