Stol sk sgabello

201475

STOL, 1800-tal, valnöt, sk sgabello, skuren dekor

Lagningar

Rum 14

Stol sk sgabello

Budhistorik (13 bud)
898930
1 600
898062
898544
898062
898543

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.