Bertel Nordström oljemålning

201453

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Bogserbåt på isigt hav, signerad och daterad Bertel Nordström 1940, olja på duk, 54x64 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bertel Nordström oljemålning

Budhistorik (11 bud)
898241
898828
898241
1 300
897226
896470

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.